Akıllı Ofis Sistemleri ile Ofisinizi Cep Telefonunuzdan Yönetin

Akıllı Ofis Sistemleri Toplantı Odası Perde Projeksiyon Aydınlatma Otomasyonu

Akıllı Ofis Sistemleri ile Ofisinizi Cebinizden Kontrol Edin

Fibaro Akıllı Ofis Sistemleri, küçük ve orta ölçekli işletmeler için güvenlik, emniyet, konfor ve enerji tasarrufu sağlayan çözümler sunmaktadır.  Ofisiniz ister tek lokasyonda ister çoklu lokasyonda olsun Fibaro ile ofisinizi 7/24 izleyebilir, otomasyon senaryoları ile enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Ofisinizin tüm bölümleri bir cep telefonu uzaklığınızda olur.

Güvenlik Her Zaman Devrede

Çalışanlarınız alarmı kurmayı unutsa bile Fibaro size hatırlatır. Alarmınızı günün belirli bir saatinde veya ofisinizde belirli bir süre hareket algılanmadığında otomatik olarak aktive edebilirsiniz.

 

Yanlış Alarmlara Son

Yanlış alarmlarda gecenin bir vakti ofisinize gitmenize gerek kalmaz. Alarm anında e-postanıza kamera görüntüleri gönderebilir ve kameraları canlı olarak izleyebilirsiniz. Böylece güvenlik birimlerini arayıp aramayacağınıza karar verebilirsiniz.

Akıllı Ofis Sistemleri Yangın, Su Basma, Hırsızlık Tehlikelerine Müdahale ve Alarm Aktivasyon
Akıllı Ofis Sistemleri İzinsiz Giriş Bilgilendirme Mesajı

Enerji Tasarrufu Sağlayın

Akıllı Ofis Sistemleri ile ofisinizdeki ışıklarınızın, ısıtıcınızın ve klimanızın boşa çalışmasını engelleyerek enerji tasarrufu yapabilirsiniz. Çalışanlarınız ofisten ayrılırken ışıkları, klimayı ve termostatı açık unutsalar bile tanımlayacağınız otomasyon senaryoları ile Fibaro sizin için bunları kapatır ve enerji tasarrufu yapmanızı sağlar. Işıklarınızı, klimanızı ve elektronik cihazlarınızı Fibaro Röle ve Fibaro Akıllı Priz ile kontrol ederek aylık ve yıllık elektrik harcamalarınızı takip edebilir, Fazla elektrik tüketimi yapan cihazlar/bölümler için önlem alabilirsiniz.

Akıllı Ofis Sistemleri ile Enerji Tasarrufu Sağlayın
Akıllı Ofis Sistemleri Su Basma Sensörü

Su Baskınlarından Haberdar Olun

Ofisinizi ve hatta sunucu odalarınızı su basabilir. Verilerinizin kaybolmasına ve maddi hasarlara neden olabilecek bu tip felaketlerden haberdar olmak ve önlem alabilmek için Fibaro Su Basma Sensörü ve motorlu vana kullanabilirsiniz.

Akıllı Ofis Sistemleri Kapı Pencere Sensörü

İzinsiz Girişleri Tespit Edin

Ofisinizdeki özel odalara, depolara veya gizli evrak dolaplarına izinsiz erişimi kontrol etmek için Fibaro Kapı/Pencere Sensörleri ve Fibaro Hareket Sensörleri kullanabilirsiniz. Kapı/pencere ve hareket sensörü yerleştirilen bölümlere izinsiz giriş yapıldığında anında bilgilendirme alırsınız.

Toplantı Odalarınızı Otomatize Edin

Tek bir dokunuşla projeksiyonunuzu, perdeleri ve ışıkları açıp kapatabilirsiniz. Toplantı odasından çıkarken tek bir tuşla tüm cihazları otomatik olarak kapatarak enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Akıllı Ofis Sistemleri Toplantı Odası Perde Projeksiyon Aydınlatma Otomasyonu

Tüm Ofisinizi Tek Bir Butonla Kapatın

Fibaro Buton veya Fibaro Akıllı Anahtarlık ile ofisinizin ışıklarını, termostatını, elektronik cihazlarını, ışıklarını, perdelerini kapatabilir ve alarmı kurabilirsiniz.

blank
blank

IP Kameralarla 7/24 İzleyin

Ofisinizin iç ve dış mekanlarına yerleştireceğiniz IP kameralarla ofisinizi 7/24 izleyebilirsiniz. Özellikle alarm tetiklendiğinde olay yerine ait ekran görüntülerinin anında e-posta hesabınıza gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Keşif için bize aşağıdaki numaradan ulaşabilirsiniz:

 ☏ 0216 575 00 40

Bir cevap yazın