Değişim ve İade Formu

Bu formla aşağıdaki malların satışına veya hizmetlerin sunulmasına ilişkin sözleşmeden cayma hakkımı kullandığımı beyan ederim.


  İADE KOŞULLARI:

  • Satış sitemizden satın aldığınız kullanılmamış veya tarafınızdan herhangi bir zarar görmemiş ürününüzü, teslim tarihinden itibaren 14 (on dört)  işgünü içinde faturanız ile iade edebilirsiniz.
  • İade orijinal ambalaj ile yapılmalıdır. Üründe Alıcı tarafından standart kullanımı aşan bir kullanım gerçekleştirildiğinin tespiti halinde Alıcı’nın cayma hakkı mevcut değildir.  Bu halde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.
  • Satın alma esnasında promosyona hak kazanılmış ise, satışa konu edilmiş ürünün veya verilen siparişin mütemmim cüz’ü niteliğindeki promosyon ürünü, ürünün asıl faturasını ve kargo teslim tutanağı örneğini şirketimize ulaştırmanız gerekmektedir. Promosyon ürün iade edilmez ise, www.akilliyuva.com tarafından normal satışa konu edilerek müşteriye fatura edilir ve isabet eden bedel tahsil edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Tarafımıza ulaşan ürün belirtilen koşulları sağladığı takdirde iade olarak kabul edilir.
  • İade etmek istediğiniz ürünü göndermeden önce, online satış sitemizde yer alan “Değişim ve İade Formu”nu doldurmanız (Bu form 385 Sayılı Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği uyarınca zorunludur.), ürünü faturası ile birlikte aşağıda yer alan adrese göndermeniz gerekmektedir.

  SMARTON AKILLI TEKNOLOJİLER DONANIM YAZILIM BİLİŞİM DANIŞMANLIK SAN. VE TİC.LTD. ŞTİ.

  İçerenköy Mah. İspirli Canip Sk. Sedef Apt. No: 27 K:3 D:8 34752 Ataşehir-İstanbul-Türkiye

  • Ürün iadelerinde 10 günlük süre aşımında kargo ücreti müşteriye ait olmaktadır.
  • İade ürününüz tarafımıza ulaştığında, uzman ekibimiz tarafından incelenecek iadeye uygun görüldüğü takdirde iade işleminiz başlatılacaktır. Yasal süre olan 10 işgünü (ürünün elimize ulaşmasından itibaren) içerisinde, ürün bedeli kredi kartınıza veya en geç 3 gün içerisinde banka hesabınıza iade edilecektir.